ikona
Aktualności
ikona

Piknik Rodzinny 3.09.2022 - PODSUMOWANIE

03 / 09 / 2022

3 września na terenie Osiedla Projektant wspólnie z Beniaminek Soccer School Rzeszów zorganizowaliśmy Charytatywny Piknik Rodzinny 👨‍👩‍👧‍👦

⚽️ Piknik rozpoczął się o godzinie 11 przyjacielskim meczem Team Fundacja Świat Bez Barier vs Beniaminek Rodzice. Następnie odbyły się towarzyskie rozgrywki wszystkich chętnych dzieciaków, w tym podopiecznych naszej Fundacji oraz zawodników Beniaminka.
🏉️ Nasi partnerzy z Rugby Rzeszów zorganizowali strefę, w której wszystkie chętne dzieci mogły spróbować swoich sił w rugby.

Zaraz po sportowych atrakcjach wszyscy mogliśmy przenieść się do świata magii i iluzji dzięki pokazowi Iluzjonisty Przemysława Wilka!

🍽 Wszyscy obecni na pikniku mogli skosztować pysznych przysmaków przygotowanych przez naszych partnerów Smaczną Kluskę, Bake my Day oraz prywatnych darczyńców. Mini burgery czy smakowite ciasteczka rozchodziły się w mgnieniu oka! 😋

Na dzieci, które odwiedziły nasz Rodzinny Piknik Charytatywny, czekało wiele atrakcji. Był duży dmuchany zamek 🏰, bez którego chyba nie może się odbyć żaden piknik! Na dziecięcych buźkach pojawiły się kolorowe malowidła 🎨, a we włosach barwne warkoczyki 💈. Nie zabrakło balonów z helem i baloników, z których nasze wolontariuszki czarowały przeróżne kształty - od mieczy po zwierzątka 🎈! Wszyscy chętni mogli zrobić sobie zwariowane zdjęcie w foto-lustrze albo przybić piątkę z ogroooomnym Minionkiem!
Podczas naszego wydarzenia odbyły się również kreatywne warsztaty tworzenia bransoletek z koralików, które poprowadziła niezastąpiona Ola z „Wool on wood” 📿.

Miłośników zwierząt (i nie tylko!) zachwyciła wizyta mięciutkich i kochanych alpak, które można było nie tylko nakarmić, ale też przytulić 🦙. Nie zabrakło również miejsca na oprowadzanki na pięknych koniach 🐴.

Nasi wspaniali wolontariusze serwowali aromatyczne kiełbaski i szaszłyki z grilla 🍖, a z głośników wybrzmiewała muzyka zaprzyjaźnionego DJ-a 🎶.

To było wspaniałe wydarzenie z rodzinną i przyjemną atmosferą. Cudownie jest obserwować radość na twarzach najmłodszych, a tej nie brakowało w tym dniu nikomu - szczególnie naszym podopiecznym, którzy wspólnie z nami tworzyli ten piknik 💜.

Charytatywny Piknik Rodzinny nie odbyłby się bez wsparcia naszych sponsorów: firm InteractiveVision i Ania Catering. Nie odbyłby się również bez poświęconego czasu i ogromnych serc naszych partnerów, prywatnych darczyńców, wolontariuszy oraz naszych bliskich, którzy włożyli w to wydarzenie mnóstwo dobrej energii i czasu, spędzając z nami ten dzień.
3 WRZEŚNIA PRZECHODZI DO HISTORII JAKO PIĘKNY DZIEŃ, A MY JESTEŚMY DUMNI, ŻE UDAŁO NAM SIĘ ZORGANIZOWAĆ TAKI EVENT️

Wszystkie zebrane podczas Charytatywnego Pikniku Rodzinnego darowizny przekazujemy na wspieranie naszych podopiecznych, poprzez m.in. finansowanie kursów edukacyjnych. Dzięki Wam mogliśmy już w tym miesiącu opłacić kurs na prawo jazdy jednemu z naszych podopiecznych, a to dopiero początek! 💪🏻

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ - każdy najmniejszy sukces dodaje nam skrzydeł i sprawia, że mamy wiele nowych pomysłów i mnóstwo energii na tworzenie podobnych wydarzeń.
Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które dołożyły od siebie cegiełkę podczas Charytatywnego Pikniku Rodzinnego. Podziękowania kierujemy nie tylko do wolontariuszy, partnerów i sponsorów, ale przede wszystkim do każdej osoby, która odwiedziła nas tego dnia i wrzuciła datek do fundacyjnej skarbonki. Bez Was by się nie udało - jesteście wspaniali!

🟣 Organizatorzy:

Fundacja Świat Bez Barier - https://www.facebook.com/FundacjaSwiatBezBarier/
Beniaminek Soccer Schools Rzeszów - https://www.facebook.com/profile.php?id=100063748805675

🟣 Sponsorzy:

Agencja Interaktywna InteractiveVision -&nbsphttps://www.facebook.com/interactivevision/
Ania Catering - https://www.facebook.com/aniacatering/

🟣 Patroni Medialni:

Gazeta Codzienna Nowiny
Portal informacyjny nowiny24.pl - https://www.facebook.com/nowiny24/
Intro.media -  https://www.facebook.com/intro.mediaWSIiZ/

📸 ZDJĘCIA W GALERII AUTORSTWA

Agnieszki Majchrowicz https://www.facebook.com/majchrowicz.photo

Zajrzyjcie też na nasze media społecznościowe:
Facebook:  https://www.facebook.com/FundacjaSwiatBezBarier
Instagram (sprawdźcie relacje wyróżnione): @fundacjaswiatbezbarier