Nasze plany na 2023!

20 / 01 / 2023

👉 Kochani, witajcie w nowym, 𝟮𝟬𝟮𝟯 roku! 😊

Jeszcze raz w tym miejscu chcieliśmy Wam bardzo mocno podziękować za ubiegły rok. Za wsparcie, jakie okazaliście nam i naszym podopiecznym.
Dzięki Wam udało nam się spełnić wiele marzeń dzieci i celów, jakie sobie założyliśmy!

💜 Nie zwalniamy tempa! 💪

Po świątecznym lenistwie czas zakasać rękawy i zaplanować działania na najbliższe miesiące → Będzie się działo, obiecujemy!
Chcemy, żeby wszystkie dzieci miały równe szanse w nauce czy rozwijaniu swoich pasji. Niektóre z nich na początku mają trochę trudniej przez sytuację rodzinną czy brak funduszy - dlatego jesteśmy MY i robimy wszystko, aby te szanse z resztą dzieciaków wyrównać.

👉 W najbliższych miesiącach chcemy zorganizować kilka wydarzeń i akcji, dzięki którym możliwe będzie zebranie funduszy na dalsze działania.
Te działania to wsparcie edukacyjne podopiecznych Fundacji, opłacanie kursów czy korepetycji.

Nie uda nam się to bez Waszej pomocy, dlatego prosimy, abyście byli obok nas. Jeśli nie macie możliwości wesprzeć nas finansowo, udostępniajcie i lajkujcie nasze posty, poszerzając grono odbiorców. To zwiększa nasze szanse

!! Plany na 2023 mamy ambitne:

• * w dalszym ciągu chcemy finansować korepetycje m.in. z języka angielskiego czy matematyki,
  • * chcemy zabierać dzieciaki w każdy piątek do kina czy ulubioną ściankę wspinaczkową,
  • * chcemy wysłać dzieciaki na letnie obozy/kolonie,
  • * chcemy pokazywać im, że są dla nas WAŻNE i że wierzymy w to, że mogą zawojować świat!

Pomożecie nam? 🥰

Poszukujemy też firm, które mogłyby przekazać dla naszych podopiecznych vouchery do kina czy do miejsc rozrywki.
Mamy pod opieką ponad 20 dzieciaków! 😊

🔻https://wsparcie.fundacjaswiatbezbarier.pl/🔻