Finał pierwszej akcji - Mikołaj 2020.

06 / 12 / 2020

Mikołaj 2020

Dziś odbył się finał naszej pierwszej akcji, którą zorganizowaliśmy już jako Fundacja - Mikołaj 2020. I tak jak w zeszłym roku udało nam się sukcesywnie skompletować wszystkie prezenty, które były spełnieniem indywidualnych marzeń naszych dzieciaków. Dzięki wsparciu przyjaciół, osób indywidualnych i wielkiemu zaangażowaniu różnych firm i naszych partnerów udało nam się osiągnąć najważniejsze - WIELKIE uśmiechy na twarzach dzieci. To jest właśnie sukces, na który pracujemy. Oprócz prezentów dzieci dostały zaproszenia na przeróżne kursy: wizażu, akrobatyki, zajęcia na siłowni. Jedna z naszych utalentowanych podopiecznych - Wiktoria - będzie miała również szansę spełnić swoje największe marzenie i zostanie uczennicą Centrum Sztuk Wokalnych. O sukcesach, progresie i przebiegu kursów naszych dzieciaków usłyszycie w kolejnych postach. Niestety miniony rok, jak również i początek tego aktualnego, nie należy do najlżejszych. Realizacja kursów i szkoleń na chwilę obecną jest wstrzymana. Ale pamiętajmy, że ta sytuacja nie potrwa wiecznie! W końcu przyjdzie moment, w którym wszystko znów wróci do normalności. A gdy nadejdzie ten moment, wystartujemy ze zdwojoną siłą i energią!