Licytacje charytatywne

07 / 03 / 2023

👉 Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania, weź udział w licytacji charytatywnej lub przekaż nam przedmiot/y, które będziemy mogli na nich wystawić.

Do tej pory otrzymaliśmy już między innymi:

• różnego rodzaju zestawy klocków LEGO,
  • puzzle,
  • rękodzieło,
  • puchar Pawła Saneckiego,
  • książki,
  • obraz,
  • karnety na siłownię,
  • różnego rodzaju usługi: sesja fotograficzna, catering z przekąskami itp.

💜 Wszystkie przedmioty dostaliśmy za darmo od osób z wielkimi serduchami. → Wystawiamy je na Allegro, gdzie podczas aukcji można wylicytować super rzeczy za świetną cenę, a przy okazji wesprzeć naszych podopiecznych. Całą kwotę przeznaczamy na wsparcie naszych fundacyjnych projektów: EDUKACJA BEZ BARIER, ROZWÓJ BEZ BARIER I AKTYWNE PIĄTKI.

Jak widać, na naszych licytacjach jest bardzo różnorodnie, a wszystkie aktualne aukcje znajdziesz pod linkiem:

Cały czas przyjmujemy przedmioty / usługi na licytacje, więc jeśli chcesz wspomóc podopiecznych Fundacji w ten sposób, to skontaktuj się z nami, np. telefonicznie 693380754 lub mailowo magda@fundacjaswiatbezbarier.pl

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory wsparli naszą akcję - zarówno tym, którzy przekazali nam przedmioty, jak i tym, którzy je wylicytowali! 🥰