Podsumowanie 2022

03 / 01 / 2023

👉 Zakończył się 𝟮𝟬𝟮𝟮 rok, który przyniósł nam wiele wspaniałych chwil...
Chcemy w tym miejscu podsumować ostatnie 365 dni i przypomnieć, co udało nam dokonać i jakie wydarzenia organizowaliśmy.

W 𝟮𝟬𝟮𝟮 roku opłaciliśmy naszym podopiecznym:

• 112 godzin korepetycji,
  • 2 kursy na prawo jazdy,
  • 2 kursy zawodowe,
  • 14 pobytów na koloniach letnich i zimowych,
  • niezliczoną liczbę wspólnych wyjść na różne atrakcje: do sal zabaw, do kina, na lody, do parków rozrywki (ścianki wspinaczkowe, flypark itp).

• 🔸 Styczeń: opłaciliśmy kurs prawa jazdy dla naszej podopiecznej.
  • 🔸 Luty: opłaciliśmy tygodniowe zimowe obozy konne dla 4 dzieciaków.
  • 🔸 Marzec: organizowaliśmy zbiórki dla Ukrainy, wysłaliśmy łącznie 6 transportów - głównie do sierocińców dla dzieci i do szpitali.
  • 🔸 Kwiecień: zorganizowaliśmy zbiórkę wraz z Polskie Radio Rzeszów na wsparcie dla szpitali wojskowych.
  • 🔸 Maj: prowadziliśmy bezpłatne zajęcia z języka polskiego dla uchodźców z Ukrainy.
  • 🔸 Czerwiec: Dzień Dziecka dla podopiecznych - zorganizowaliśmy słodki poczęstunek i małe prezenty. Zorganizowaliśmy piknik i animacje sportowe na zakończenie roku dla naszych podopiecznych.
  • 🔸 Lipiec: opłaciliśmy 9-dniowe obozy konne dla 8 dzieciaków.
  • 🔸 Sierpień: zorganizowaliśmy animacje dla dzieci i koncert charytatywny w @fosarzeszow.
  • 🔸 Wrzesień: zorganizowaliśmy Rodzinny Piknik Charytatywny.
  • 🔸 Październik: zorganizowaliśmy nasz pierwszy, charytatywny bieg "Piątka dla Fundacji". Wzięło w nim udział 103 biegaczy.
  • 🔸 Listopad: objęliśmy patronatem akcję #FortepianDlaRzeszowa.
  • 🔸 Grudzień: zorganizowaliśmy AKCJĘ Mikołaj 2022, dzięki której 24 podopiecznych otrzymało spersonalizowane prezenty od Świętego Mikołaja. Wspólnie z Urzędem Miasta Rzeszowa oraz @estradarzeszow zorganizowaliśmy również "Świąteczne Kolędowanie przy Rzeszowskim Fortepianie" w ramach Świątecznego Miasteczka.

🌻 To wszystko udało się osiągnąć dzięki ogromnemu wsparciu wszystkich naszych wolontariuszy, sponsorów i partnerów!

DZIĘ-KU-JE-MY! za wsparcie rzeczowe i finansowe! ❤️