Akcja Mikołaj 2021

12 / 11 / 2021

Mikołaj 2021

Święta zbliżają się już wielkimi krokami! Co prawda jest jeszcze listopada, ale już czuć tę świąteczną aurę. Dla nas jest to szczególny czas - przygotowań, organizacji i planowania wielkiej akcji - Mikołaj 2021. Nasze zadanie to obdarowanie podopiecznych Fundacji Świat Bez Barier prezentami. Prezentami wyjątkowymi. Prezentami, które wywołają wielki i prawdziwy uśmiech na twarzy.

Zobaczcie, jak wyglądała nasza akcja mikołajkowa rok temu. Radość, szczęście i ekscytacja. W tym roku stawiamy sobie ten sam cel! To jak? Pomożecie?

Dobro zawsze wraca, więc spraw, aby 6 grudnia pojawił się uśmiech na twarzy dzieci, którymi opiekuje się Fundacja Świat Bez Barier.
Chcemy powtórzyć sukces z poprzedniego roku, dlatego potrzebujemy skompletować 26 spersonalizowanych prezentów dla podopiecznych z ośrodka opiekuńczo-wychowawczego, zebrać środki na opłacenie tematycznych wyjazdów podczas ferii zimowych.

Czekamy do 5 grudnia.

Jak możesz pomóc ?

- Wspomóż zbiórkę dowolnym datkiem, który zostanie przeznaczony na zakup prezentów.
- Posiadasz nowe zabawki, przybory szkolne, ubrania, które chciałbyś przekazać innym? Zgłoś się do nas!

Potrzebujesz więcej informacji? Magda chętnie udzieli Ci wskazówek i sugestii.
Napisz na biuro@fundacjaswiatbezbarier.pl
lub zadzwoń: +48 693 380 754