Charytatywny Bieg 'Piątka dla Fundacji'

19 / 10 / 2022

👉️Już 22 października razem z Parkrun Rzeszów oraz PODIUM organizujemy Charytatywny Bieg „Piątka dla Fundacji” na dystansie 5 km.

🟣 Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/781003049857432

Aby wziąć udział w biegu i otrzymać numer startowy, należy zarejestrować się na stronie Parkrun oraz wpłacić minumum 10 zł na wsparcie Fundacji - jest to równoznaczne z zapisem na bieg i opłaceniem cegiełki.

️ Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 8:30 rejestracją dla osób, które nie zdążą się wcześniej zapisać. Nasi wolontariusze na miejscu startu będą wyposażeni w telefony i tablety, dzięki którym proces rejestracji przejdzie sprawnie - pomożemy każdemu. Później zrobimy krótką rozgrzewkę i przejdziemy na miejsce startu.

W czasie biegu dla dorosłych odbędzie się również bieg dla dzieciaków. Dla każdego dziecka biorącego udział w biegu przewidzieliśmy słodki upominek i medal.

Po biegu zapraszamy wszystkich chętnych na rodzinną jogę oraz zajęcia i zabawy sportowe dla wszystkich chętnych dzieci.

Bieg dla dorosłych rozpocznie się o godzinie 9:00.

️Na mecie na każdego uczestnika będzie czekać słodki poczęstunek, gorąca kawa oraz herbata i woda.

Aby podziękować biegaczom za okazane wsparcie dla Fundacji, wraz z partnerami wydarzenia przygotowaliśmy upominki oraz loterię z nagrodami-niespodziankami.

Mamy nadzieję, że we wspólnym gronie aktywnie rozpoczniemy weekend 💪 🏁