Usługi

Nasze usługi

Fundacja Świat Bez Barier prowadzi również działalność gospodarczą, która pozwala na realizowanie celów statutowych. Dzięki współpracy ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem usługi są kompleksowe i na wysokim poziomie. Zachęcają także podopiecznych Fundacji do rozwijania pasji i dają możliwość nabycia nowych umiejętności.

Szkolenia i kursy

Organizujemy spotkania, które pomagają w rozwoju i poszerzają kompetencje. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

icon

Aktywacja zawodowa i promocja zatrudnienia

Pomagamy znaleźć wymarzoną pracę, która spełnia oczekiwania naszych podopiecznych i pozwala rozwijać ich zainteresowania.

Social media marketing

Prowadzimy działania marketingowe w mediach społecznościowych, które pozytywnie kreują wizerunek marki. Dbamy również o relacje z jej odbiorcami.

Google Ads i Pozycjonowanie

Wiemy, jak działają wyszukiwarki internetowe. Dlatego pozycjonowane przez nas strony www zajmują wysoką pozycję w sieci.

icon

Projektowanie elementów systemu identyfikacji wizualnej oraz projektów graficznych

Projektujemy logo, dobieramy odpowiednią kolorystykę, wykonujemy grafiki - wszystko, co składa się na tożsamość marki i podkreśla jej wyjątkowość.

Działania offline

Naszym celem jest dotarcie do szerokiego grona odbiorców w każdym miejscu. Wykonujemy reklamę zewnętrzną, dzięki której jest to możliwe.

icon

Projektowanie i wykonywanie serwisów internetowych i aplikacji

Tworzymy profesjonalne i innowacyjne strony www oraz aplikacje, które szczegółowo prezentują markę i wyróżniają ją na tle konkurencji.

icon

Sesje zdjęciowe i filmy korporacyjne

Wykonujemy sesje fotograficzne oraz tworzymy filmy, które eksponują zalety marki i jej mocne strony, a tym samym - zachęcają do współpracy.

Content marketing

Kreujemy atrakcyjne i unikalne treści, które przyciągają uwagę odbiorców, budują zaangażowanie oraz wzbudzają zainteresowanie.

Badanie rynku

Przeprowadzamy audyty i badania rynkowe, w których analizujemy obecne działania marki oraz na ich podstawie proponujemy nowe rozwiązania.

Skontaktuj się!