Aktualno艣ci

Podsumowanie 2022

03 / 01 / 2023

馃憠 Zako艅czy艂 si臋 饾煯饾煬饾煯饾煯 rok, kt贸ry przyni贸s艂 nam wiele wspania艂ych chwil...
Chcemy w tym miejscu podsumowa膰 ostatnie 365 dni i przypomnie膰, co uda艂o nam dokona膰 i jakie wydarzenia organizowali艣my.

W 饾煯饾煬饾煯饾煯 roku op艂acili艣my naszym podopiecznym:

• 112 godzin korepetycji,
  • 2 kursy na prawo jazdy,
  • 2 kursy zawodowe,
  • 14 pobyt贸w na koloniach letnich i zimowych,
  • niezliczon膮 liczb臋 wsp贸lnych wyj艣膰 na r贸偶ne atrakcje: do sal zabaw, do kina, na lody, do park贸w rozrywki (艣cianki wspinaczkowe, flypark itp).

• 馃敻 Stycze艅: op艂acili艣my kurs prawa jazdy dla naszej podopiecznej.
  • 馃敻 Luty: op艂acili艣my tygodniowe zimowe obozy konne dla 4 dzieciak贸w.
  • 馃敻 Marzec: organizowali艣my zbi贸rki dla Ukrainy, wys艂ali艣my 艂膮cznie 6 transport贸w - g艂贸wnie do sieroci艅c贸w dla dzieci i do szpitali.
  • 馃敻 Kwiecie艅: zorganizowali艣my zbi贸rk臋 wraz z Polskie Radio Rzesz贸w na wsparcie dla szpitali wojskowych.
  • 馃敻 Maj: prowadzili艣my bezp艂atne zaj臋cia z j臋zyka polskiego dla uchod藕c贸w z Ukrainy.
  • 馃敻 Czerwiec: Dzie艅 Dziecka dla podopiecznych - zorganizowali艣my s艂odki pocz臋stunek i ma艂e prezenty. Zorganizowali艣my piknik i animacje sportowe na zako艅czenie roku dla naszych podopiecznych.
  • 馃敻 Lipiec: op艂acili艣my 9-dniowe obozy konne dla 8 dzieciak贸w.
  • 馃敻 Sierpie艅: zorganizowali艣my animacje dla dzieci i koncert charytatywny w @fosarzeszow.
  • 馃敻 Wrzesie艅: zorganizowali艣my Rodzinny Piknik Charytatywny.
  • 馃敻 Pa藕dziernik: zorganizowali艣my nasz pierwszy, charytatywny bieg "Pi膮tka dla Fundacji". Wzi臋艂o w nim udzia艂 103 biegaczy.
  • 馃敻 Listopad: obj臋li艣my patronatem akcj臋 #FortepianDlaRzeszowa.
  • 馃敻 Grudzie艅: zorganizowali艣my AKCJ臉 Miko艂aj 2022, dzi臋ki kt贸rej 24 podopiecznych otrzyma艂o spersonalizowane prezenty od 艢wi臋tego Miko艂aja. Wsp贸lnie z Urz臋dem Miasta Rzeszowa oraz @estradarzeszow zorganizowali艣my r贸wnie偶 "艢wi膮teczne Kol臋dowanie przy Rzeszowskim Fortepianie" w ramach 艢wi膮tecznego Miasteczka.

馃尰 To wszystko uda艂o si臋 osi膮gn膮膰 dzi臋ki ogromnemu wsparciu wszystkich naszych wolontariuszy, sponsor贸w i partner贸w!

DZI臉-KU-JE-MY! za wsparcie rzeczowe i finansowe! 鉂わ笍

Inne aktualno艣ci

ikona
Zr贸bmy RAZEM co艣 dobrego!
艣watbezbarier
Fundacja 艢wiat Bez Barier
Forma prawna: FundacjaNIP: 7952559066REGON: 386109396KRS: 0000842391
Siedziba Przemy艣lul. Ksi臋dza Piotra Skargi 137-700 Przemy艣l