Aktualno┼Ťci

Nasze plany na 2023!

20 / 01 / 2023

­čĹë Kochani, witajcie w nowym, ­Łč«­ŁčČ­Łč«­Łč» roku! ­čśŐ

Jeszcze raz w tym miejscu chcieli┼Ťmy Wam bardzo mocno podzi─Ökowa─ç za ubieg┼éy rok. Za wsparcie, jakie okazali┼Ťcie nam i┬ánaszym podopiecznym.
Dzi─Öki Wam uda┼éo nam si─Ö spe┼éni─ç wiele marze┼ä dzieci i┬ácel├│w, jakie sobie za┼éo┼╝yli┼Ťmy!

­čĺť Nie zwalniamy tempa! ­čĺ¬

Po ┼Ťwi─ůtecznym lenistwie czas zakasa─ç r─Ökawy i┬ázaplanowa─ç dzia┼éania na najbli┼╝sze miesi─ůce Ôćĺ B─Ödzie si─Ö dzia┼éo, obiecujemy!
Chcemy, ┼╝eby wszystkie dzieci mia┼éy r├│wne szanse w nauce czy rozwijaniu swoich pasji. Niekt├│re z nich na pocz─ůtku maj─ů troch─Ö trudniej przez sytuacj─Ö rodzinn─ů czy brak funduszy - dlatego jeste┼Ťmy MY i┬árobimy wszystko, aby te szanse z┬áreszt─ů dzieciak├│w wyr├│wna─ç.

­čĹë W najbli┼╝szych miesi─ůcach chcemy zorganizowa─ç kilka wydarze┼ä i┬áakcji, dzi─Öki kt├│rym mo┼╝liwe b─Ödzie zebranie funduszy na dalsze dzia┼éania.
Te działania to wsparcie edukacyjne podopiecznych Fundacji, opłacanie kursów czy korepetycji.

Nie uda nam si─Ö to bez Waszej pomocy, dlatego prosimy, aby┼Ťcie byli obok nas. Je┼Ťli nie macie mo┼╝liwo┼Ťci wesprze─ç nas finansowo, udost─Öpniajcie i┬álajkujcie nasze posty, poszerzaj─ůc grono odbiorc├│w. To zwi─Öksza nasze szanse

!! Plany na 2023 mamy ambitne:

• * w dalszym ci─ůgu chcemy finansowa─ç korepetycje m.in. z┬áj─Özyka angielskiego czy matematyki,
  • * chcemy zabiera─ç dzieciaki w ka┼╝dy pi─ůtek do kina czy ulubion─ů ┼Ťciank─Ö wspinaczkow─ů,
  • * chcemy wys┼éa─ç dzieciaki na letnie obozy/kolonie,
  • * chcemy pokazywa─ç im, ┼╝e s─ů dla nas WA┼╗NE i┬á┼╝e wierzymy w to, ┼╝e mog─ů zawojowa─ç ┼Ťwiat!

Pomo┼╝ecie nam? ­čą░

ÔŁî Poszukujemy te┼╝ firm, kt├│re mog┼éyby przekaza─ç dla naszych podopiecznych vouchery do kina czy do miejsc rozrywki.
Mamy pod opiek─ů ponad 20 dzieciak├│w! ­čśŐ

­čö╗https://wsparcie.fundacjaswiatbezbarier.pl/­čö╗

Inne aktualno┼Ťci

ikona
Zr├│bmy RAZEM co┼Ť dobrego!
┼Ťwatbezbarier
Fundacja Świat Bez Barier
Forma prawna: FundacjaNIP: 7952559066REGON: 386109396KRS: 0000842391
Siedziba Przemy┼Ťlul. Ksi─Ödza Piotra Skargi 137-700 Przemy┼Ťl